refunder opinie

Refunder opinie użytkowników – dołącz i zarabiaj 25 zł za polecanie!

Według raportu Gemius „E-commerce w Polsce 2015” średnie wydatki na zakup w internecie takich produktów jak odzież i akcesoria, książki czy obuwie wynoszą kolejno 75 zł, 42 zł i 82,5 zł miesięcznie. Zważywszy na to że coraz częściej i coraz chętniej jesteśmy skłonni zostawiać nasze pieniądze w sklepach internetowych, ciekawą opcją wydaję się strona refunder.pl, która oferuje tzw. cashback czyli zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy. Jaka jest moja opinia na temat Refunder?

Refunder – co to jest za program?

Refunder jest szwedzką firmą, która już od dawna święci tryumfy u naszych skandynawskich sąsiadów i może się poszczycić mianem największej strony typu cashback w krajach nordyckich. Od jakiegoś czasu dostępna jest także u nas. Jej dokładny można znaleźć na ich stronie internetowej:

Refunder AB
Birger Jarlsgatan 41A
Sztokholm
Szwecja
Nr organizacji 556885-1884

Zwroty za zakupy zbierasz na swoim koncie i w każdym momencie możesz śledzić ich status. Jeśli zbierzesz minimalny próg wypłaty tj. 45 zł możesz przesłać je w dowolnym momencie na swoje konto bankowe lub PayPal. Jeśli dołączysz do programu za pomocą mojego linku polecającego, przy twoim pierwszym zakupie za min. 50 zł obaj otrzymamy po 25 zł. Co więcej za każdą zaproszoną osobę do programu zgarniesz kolejne 25 zł. Jak to zrobić? O tym w dalszej części wpisu.

Zarejestruj się i zgarnij premie

refunder opinie

Gdzie otrzymać zwrot pieniędzy za zakupy przez internet?

Ponad 540 – to liczba sklepów internetowych współpracuje ze stroną Refunder.pl. Wśród nich między innymi takie marki jak Zalando, niemiecki gigant sprzedający odzież, akcesoria i obuwie z możliwością zwrotu towaru do 100 dni czy Grupon, na którym możesz kupić wszystko od wycieczek po kosmetyki. Są to dwa pierwsze z brzegu przykłady, dokładną listę sklepów i kampanii możesz znaleźć tutaj, ale założę się o przysłowiową flachę że jeśli kiedyś robiłeś zakupy on-line to robiłeś je w jednym z tych sklepów. Ba, możesz otrzymać zwrot nawet za zakupy w Aliexpress!

Skąd firma ma pieniądze?

Skąd biorą się pieniądze na cashback dla użytkowników Refundera? Strona pobiera prowizję od sklepów za możliwość ich promowania. Wszystko jest wykalkulowane tak aby zyskał każdy – strona, sklep i oczywiście klient. Większość ludzi chętniej kupi coś w sklepie, w którym może liczyć na dodatkowy rabat. Dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie aby wybrać interesujący nas produkt, zakupić go będąc jednocześnie zalogowanym na stronie Refundera i cieszyć się rabatem w postaci zwrotu na konto. Warto też śledzić kampanie, ponieważ czasem można trafić na ciekawe rzeczy w niezłych cenach i dodatkowo otrzymać część kwoty z powrotem.

Wtyczka Refunder

Świetna sprawa jeśli często robisz zakupy za pomocą komputera lub laptopa, a nie chcesz przegapić żadnej okazji. Wtyczka działa na wszystkich popularnych przeglądarkach od Chrome po Safari. Jeśli korzystasz z Opery, zainstaluj wersję dla przeglądarki Google, ponieważ działają na tym samym silniku. Mimo że nie ma jej oficjalnie liście dostępnych przeglądarek, wystarczy że zainstalujesz do niej rozszerzenie o nazwie Download Chrome Extension. Znajdziesz je tutaj

Wtyczkę Refunder znajdziesz pod tym adresem, razem z instrukcją instalacji.

Jak to wygląda w praktyce? Otóż po wpisaniu w google interesującej nas frazy np. „obuwie męskie”, przy wynikach możemy łatwo dostrzec który sklep działa oferuje zwrot za zakupy i w jakiej wysokości.

refunder opinie

Jak zarabiać 25 zł za każdą poleconą osobę?

Jak już wspomniałem wcześniej, Refunder.pl nie tylko zwraca nam część pieniędzy wydanych na zakupy przez internet, ale także umożliwia na zarabianie 25 zł za każdą poleconą osobę, która wyda na zakupy min. 50 zł. Co więcej, nie tylko nie tylko ty otrzymasz 25 zł ale także twój polecony. Wystarczy że taka osoba założy konto z twojego linku polecającego. Gdzie możesz polecać? Facebook, fora internetowe, google+, e-mail. Swój unikalny link polecający znajdziesz po uprzednim zalogowaniu się na swoje konto, w prawym górnym rogu w zakładne „Zaproś i zarabiaj pieniądze”.

refunder opinie

Jak zarabiać w Refunder.pl – krok po kroku

 1. Rejestracja w programie
 2. Pierwsze zakupy za min. 50 zł w jednym ze sklepów partnerskich
 3. Otrzymujesz 25 zł za zakupy + % od sklepu
 4. Pobranie unikalnego linku polecającego i wysłanie do znajomych
 5. Zakładają oni darmowe konto
 6. Dokonują zakupów za min. 50 zł w jednym ze sklepów na platformie Refunder.pl
 7. Ty otrzymujesz 25 zł
 8. Twój znajomy otrzymuje 25 zł

Refunder opinie na temat programu

Na dzień dzisiejszy, jest to jeden z najlepszych programów cashback dostępnych w internecie. Nie tylko możemy cieszyć się ze zwrotu za zakupy i żyć bardziej oszczędnie ale także jesteśmy w stanie za jego pomocą wytworzyć sobie pasywny dochód. Na pewno na plus można zapisać fakt, że 25 zł za zakupy otrzymuje nie tylko osoba polecająca ale także nowy użytkownik. Zatem nic nie stoi na przeszkodzie, abyś i Ty otrzymał 25 zł za zakupy za min. 50 zł rejestrując się z jednego z linków na tym blogu. Zarejestruj się i odbierz dodatkowe 25 zł w Refunder.plZachęcam także do zostawienia swojej opinii na temat programu Refunder.

CHCE ODEBRAĆ 25 ZŁ ZA ZAKUPY W REFUNDER.PL

 • Jeden z najlepszych programów do zarabiania na zakupach 🙂 Jak najbardziej polecam 🙂

 • Też korzystam i mega mega polecam !

 • Jan

  Super! Bardzo dużo robię zakupów online i właśnie czegos takiego szukałem 🙂

 • Anna L

  POLECAM BARDZ, BARDZO 🙂 więcej: http://www.a-testerka.blogspot.com ZAPRASZAM 🙂